O nas

 

Jesteśmy grupą osób zainteresowanych relaksacją, medytacją, jogą i sztuką. Ważny jest dla nas człowiek w całym spektrum swojego istnienia: jego cielesność, psychika i duchowość. Człowiek świadomy, twórczy w relacjach z innymi, otwarty na wyzwania, rozumiejący własne ograniczenia, rozwijający swój potencjał. Nasze zainteresowania sytuują się na styku psychologii, pedagogiki, psychoterapii, promocji zdrowia, medycyny, fizjoterapii, filozofii, antropologii kultury, nauk humanistycznych.
Działamy od 2008 r. jako Stowarzyszenie Trenerów i Praktyków Relaksacji „Przestrzeń", które powstało z inicjatywy Renaty Niemierowskiej i grupy absolwentów pierwszej edycji Podyplomowych Studiów Technik Relaksacyjnych na AWF we Wrocławiu. Są wśród nas wykładowcy i absolwenci Podyplomowych Studiów Technik Relaksacyjnych oraz Podyplomowych Studiów Psychosomatycznych Praktyk Jogi na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu.
Prowadzimy w Zakładzie Promocji Zdrowia i Relaksacji AWF regularne cotygodniowe Otwarcia, czyli treningi dotyczące określonej metody pracy z ciałem i umysłem. Spotykamy się, w wybrane soboty, na konwersatoriach, które mają charakter wykładowo-dyskusyjny. Dwa razy w roku zapraszamy na wjazdowe weekendowe seminaria.
Prowadzimy własną bibliotekę oraz wydajemy pismo „Przestrzeń", które stało się punktem wyjścia do stworzenia tej strony. Zależy nam, żeby była ona miejscem spotkań i dialogu - zapraszamy do współpracy i wymiany doświadczeń.

   

Login Form